Siostry Elżbietanki serdecznie zapraszają na poświąteczne spotkanie, tym razem w Cieszynie! ➡️Wyjątkowo spotkanie rozpocznie się w piątek 27 grudnia o godzinie 13.00.
Chcecie się zapisać? Dajcie znać i wypełnijcie formularz: https://forms.gle/hYD58jgsnCbhxLwF7
Siostry Elżbietanki zapraszają
Wszystkie kategorie
Wydarzenia
Z życia Kościoła
Nasze Szkoły
Z regionu
Rozważania
Historia – wspomnienia
Wywiady – rozmowy
Słowo na niedzielę
Jeśli jesteś pełen pasji,
pragniesz tworzyć wartościowe treści
i chcesz stać się częścią wyjątkowego zespołu,
dołącz do „Gwiazdki Cieszyńskiej”!
Znajdź nas
Dołącz do nas i naszych przyjaciół
na mediach społecznościowych


