Siostry Elżbietanki zapraszają

utworzone przez | gru 12, 2024 | Wydarzenia

Siostry Elżbietanki serdecznie  zapraszają na poświąteczne spotkanie, tym razem w Cieszynie! ➡️Wyjątkowo spotkanie rozpocznie się w piątek 27 grudnia o godzinie 13.00.
Chcecie się zapisać? Dajcie znać i wypełnijcie formularz: https://forms.gle/hYD58jgsnCbhxLwF7

Wszystkie kategorie

Wydarzenia

Z życia Kościoła

Nasze Szkoły

Z regionu

Rozważania

Historia – wspomnienia

Wywiady – rozmowy

Słowo na niedzielę

Jeśli jesteś pełen pasji,
pragniesz tworzyć wartościowe treści
i chcesz stać się częścią wyjątkowego zespołu,
dołącz do „Gwiazdki Cieszyńskiej”!

Znajdź nas

Dołącz do nas i naszych przyjaciół
na mediach społecznościowych